BLOGas

Elektroninė parduotuvė siūlo brangią kosmetiką iš "antrų rankų": ar susigundytumėte?

0

Ar norėtumėte už brangią kosmetiką mokėti pigiau? 10 EUR už “Laura Mercier” makiažo pagrindą ar 20 EUR už „Chanel“ lūpų dažus? Tokias kainas siūlo „Glambot“ interneto svetainė, tik visi šie produktai yra iš „antrų rankų“, t.y. naudoti. Daugybė žmonių perka ir parduoda naudotą kosmetiką tiesiog per skelbimus, pavyzdžiui, lietuviškajame „Vinted“, bet tai pirmoji elektroninė naudotos kosmetikos parduotuvė (beje, siunčianti produktus į visą pasaulį).

Startup‘as „Glambot“ siūlo pirkti brangią kosmetiką 20, 30, 40 ir net 80 proc. pigiau. Visi parduodami produktai jau priklausė šeimininkui, bet galbūt kažkam netiko kreminės pudros atspalvis ar pabodo lūpų dažų spalva, tad priemonės atsidūrė „Glambot“ ir dabar yra parduodamos su nemaža nuolaida.

glambot-svetaine "Glambot" siūlo brangią kosmetiką pigiau, bet produktai yra iš "antrų rankų"

Mintis apie naudotos kosmetikos pirkimą sukelia dvejopus jausmus: viena vertus, mokėti pinigus už kažkieno naudotus lūpų dažus gali būti bjauroka, kita vertus – vartojimui augant išmetama daug kosmetikos, tad priemonių pirkimas  iš „antrų rankų“ yra atsakingas aplinkai sprendimas.

„Glambot“ svetainėje galima ir pirkti, ir parduoti tik brangią naudotą kosmetiką (tinkamų gamintojų sąrašas yra nurodytas ir visokie rimmeliai ar maybellinai tarp jų nepatenka). Superkamai kosmetikai taikomi tam tikri reikalavimai. „Glambot“ superka produktus, kurių nepasibaigęs galiojimo laikas, priemonių yra likę ne mažiau pusės tūrio ir jos yra higieniškai tvarkingos (be pelėsio, purvo ir kitų teršalų). Visa į „Glambot“ rankas patenkanti kosmetika yra tikrinama dėl autentiškumo, valoma ir dezinfekuojama bei naujai supakuojama. Internetinėje parduotuvėje taip pat galima rasti priemonių, kurios buvo atidarytos, bet nenaudojamos. Žinoma, joms taikoma nuolaida yra kur kas mažesnė nei naudotiems produktams.

Internetinė parduotuvė jau spėjo susilaukti kritikos. Refinery29.com pakalbino dermatologą ir šis teigė, kad nepaisant „Glambot“ taikomų metodų, dezinfekavimo efektyvumas siekia tik 90 proc., tad išlieka rizika, kad produktuose vis tiek bus bakterijų, infekcijų ar grybelio. Kosmetikos chemikas taip pat teigė, kad susirūpinimą kelia parduodamų produktų galiojimo trukmė. Nors įmanoma sužinoti iki kada produktas galioja, nėra žinoma, kada jis buvo atidarytas ir kaip laikytas, o tai galėjo įtakoti jo kokybę.

O ką jūs manote? Ar pirktumėte brangią kosmetiką iš antrų rankų? O gal perkate? Ar liekate patenkinti kokybe?

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.